KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 8737406
nr 873 7406
Akvareller
2 st, signerad. Gustavsson 1955, Karlskrona, 29x36
Utrop:
400 kr
Såld:
350 kr
måndag 3 februari 2014
kl 19:39:29
300 kr
300 kr